Zapraszamy Państwa do zapoznania się z opiniami naszych klientów na temat pracy naszej firmy. Więcej opinii znajdziecie Państwo na naszym profilu google+

 

Pełen profesjonalizm oraz dyskrecja, bardzo żetelnie podchodzą do swojej pracy. Ja im zaufałam i się nie zawiodłam naprawdę polecam biuro pana Koczanowskiego

Karolina

Witam, moje nietypowe zlecenie zostało przyjęte i sprawa została zrobiona po mojej myśli. Dobry kontakt z biurem, gorąco polecam.

Piotr

Polecam usługi tego biura. Realizowali podwykonawstwo usług i jestem pod ogromnym wrażeniem. Na obszarze województwa małopolskiego nie ma lepszych.

Centrala Detektywów

Korzystałam z usług tego biura i się nie zawiodłam. Detektywi znają się na tym co robią . Gorąco polecam gdyż na prawdę warto. Dziękuję za pomoc.

Ela

Pełen profesjonalizm, Rewelacyjny kontakt. Wydawało mi się, że nie uda mi się udowodnić oszustwa. Pan Paweł Rozwiązał sprawę w ciągu 2 tygodni. Polecam!.

Paweł

Polecam gdyż na prawdę warto. Wczoraj otrzymałem sprawozdanie i oniemiałem z wrażenia że mogłem być tyle czasu z osobą jakiej nie znałem. Ogromne gratulacje i podziękowania. Nie było tanio lecz naprawdę warto. Polecam.

Sebastian

Detektywi na wysokim poziomie. Do swojego zadania podchodzą z pełnym zaangażowaniem, równocześnie informując Klienta na bieżąco o toku sprawy. Bezproblemowy kontakt.Nie spodziewałam się że posiadają taki sprzęt za który nie musiałam dopłacać. Pełna profesja. Po prostu same plusy i brak minusów. Taka drużyna to wygrana sprawa. Polecam z 100%.

Jolanta

Ogromne Podziękowania dla detektywa Koczanowskiego za rewelacyjne rozwiązanie mojego problemu w tak krótkim czasie. Z głową do góry jestem już po rozwodzie. Polecam gdyż na prawdę warto.

Zosia K

Detektyw godny zaufania i powierzenia swoich prywatnych spraw. Szeroki zakres usług i w pełni profesjonalne podejście. Polecam z czystym sumieniem.

Adrian

Szanowni Państwo po wielu poszukiwaniach kompetentnej firmy nie mogłem lepiej trafić. moje zlecenie nie tylko pozwoliło mi na szybkie rozwiązanie problemu ale uratowało moja firmę przed bardzo dużymi stratami. Teraz zapobiegawczo korzystam z usług nieustannie. Jeśli szukają Państwo rzetelnej i w pełni profesjonalnej firmy to lepiej nie można trafić.

Krystian

Witam. Chciałbym polecić wszystkim Biuro Detektywistyczne Koczanowski! Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do sprawy. Działają bardzo szybko, sprawnie, a co najważniejsze w tej branży dyskretnie. Dostałem wszystkie materiały, które były mi potrzebne do wygrania sprawy w sądzie. Z czystym sumieniem polecam wszystkim. Pozdrawiam serdecznie.

Tomasz

Wielkie podziękowania dla Detektywa Koczanowskiego, oraz jego zespołu za zorganizowanie brawurowej akcji, udowadniając w sposób niczym z telewizji, zdradę mojego męża. Wygrałam rozwód z jego winy i dostałam alimenty na siebie i dzieci. Serdecznie Polecam.

ELK

Z pośród kilku firm wybrałem właśnie tą i się nie zawiodłem. Profesjonalizm w 100%. Polecam.

Mirosław

Jestem bardzo zadowolona z pracy Detektywa Koczanowskiego. Polecam gorąco wszystkim. Wielki POZYTYW.

Monika

Jestem bardzo zadowolona z pracy Detektywa Koczanowskiego. Polecam gorąco wszystkim. Wielki POZYTYW.

Ewa

Współpraca z tą firmą to sama przyjemność. Firma godna polecenia.

Michał

Rewelacyjny kontakt, profesjonalna obsługa. Gorąco polecam !!!

Katarzyna

Firma godna polecenia, pełen profesjonalizm w tym co robią, polecam.

Tomek