Aktualności

Zapraszamy mieszkańców miasta Oświęcim do skorzystania z usług detektywistycznych. Prowadzimy licencjonowaną agencję, w skład której wchodzą najlepsi specjaliści w swej dziedzinie. Są to doświadczeni detektywi, którzy mają do dyspozycji najlepszy możliwy sprzęt pomocny do pozostawania dyskretnym, a także do organizowania najlepszej jakości materiałów dowodowych.

Jesteśmy licencjonowaną agencją detektywistyczną ze skutecznymi metodami działań, które zostały wypracowane na bazie licznych doświadczeń w prowadzeniu złożonych spraw naszych klientów. Oferujemy usługi detektywistyczne (Radom, Kielce, Kraków i in.) na rzecz firm, jak i osób prywatnych. Działamy na terenie miasta Jasło, jak i miejscowości przybrzeżnych.

Aktor Bronisław Cieślak, odtwórca głównej roli  Sławomira Borewicza w serialu kryminalnym "07 zgłoś się", oraz odtwórca roli detektywa Malanowskiego w paradokumencie „Malanowski i partnerzy" Twarzą Biura Detektywistycznego DETEKTYW KOCZANOWSKI

 

Ujawniamy szokujące nagrania z Państwowego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku. Na jednym widać starszą kobietę leżącą na przesiąkniętym moczem łóżku w brudnym pampersie. Na innym - słaniających się na nogach pacjentów, którzy padają na ziemię na oczach pielęgniarki. Po tym, jak kilku pacjentów szpitala zmarło wkrótce po jego opuszczeniu, prokuratury badają, czy wpływ na to miały podawane im wcześniej leki.

Zdrada małżeńska jest częstym powodem rozwodów i rozpadów związków. W dzisiejszych czasach wielu z nas skupia się na rozwoju kariery zawodowej, zapominając przy tym o bliskich. Takie zaniedbania w związkach często przyczyniają się do zdrady.

Gdzie on / ona mnie zdradza

Statystyki mówią, że najwięcej zdrad nie ma miejsca na wakacjach, w sanatoriach czy ośrodkach uzdrowiskowych - Polacy najczęściej zdradzają w miejscu, gdzie spędzają najwięcej czasu - w pracy. Jest to spowodowane tym, że coraz bardziej miesza się życie zawodowe z prywatnym. Większość romansów powoduje rozpad związków, oczywiście pod warunkiem, że zostaną wykryte.