Licencjonowana agencja detektywistyczna „Detektyw Koczanowski” oferuje osobom zainteresowanym profesjonalne usługi z zakresu zbierania materiałów dowodowych dotyczących spraw rodzinnych i karnych, poszukiwania zaginionych, ochrony osób oraz mienia czy wykrywania podsłuchów. Detektywi zatrudnieni w biurze posiadają merytoryczną wiedzę, doświadczenie, a także odpowiednie podejście do powierzonych zadań. Najbardziej powszechną i najskuteczniejszą metodą zdobywania informacji stosowaną przez detektywów jest wywiad środowiskowy.

Nasza anonimowość w społeczeństwie jest złudna, a ludzie wokół zawsze mają coś do powiedzenia na nasz temat. Często nie są to informacje prawdziwe, jednak nierzadko od sąsiadów lub znajomych z pracy można dowiedzieć się czegoś wartościowego o interesującej nas osobie. Otaczający nas ludzie mimowolnie są obserwatorami i często mogą powiedzieć na nasz temat dużo więcej, niż moglibyśmy sobie wyobrazić. Dla detektywów jest to szczególnie istotne i przydatne w celu uzyskania pożądanych informacji.

Odpowiednio przeprowadzony wywiad środowiskowy może pomóc w ustaleniu kwestii dotyczących na przykład relacji damsko-męskich, trybu życia, sprawowania opieki nad osobą starszą bądź dzieckiem, sytuacji finansowej czy uzależnień. Jest to przydatne zarówno w sprawach o charakterze rodzinnym, jak i karnym i stanowi wiarygodną oraz sprawdzoną metodę pozyskiwania danych. Dzięki relacjom świadków można stworzyć świetny materiał procesowy. Detektywi zapewniają pełną dyskrecję swoim informatorom, działają szybko i skutecznie. Oprócz sprawnie przeprowadzanych wywiadów środowiskowych wykorzystują także kontakty zawodowe oraz najnowsze technologicznie rozwiązania, aby jak najlepiej rozwikłać każdą powierzoną im sprawę. Biuro zajmuje się również kompleksową usługą windykacyjną.

Agencja detektywistyczna dba o interes osobisty i prawny zleceniodawców, a z usług firmy mogą korzystać nie tylko klienci prywatni, ale także podmioty gospodarcze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego warto zaufać wykwalifikowanemu personelowi, który dzięki swemu doświadczeniu, odpowiedniemu przygotowaniu i ciągłemu podnoszeniu poziomu wiedzy pomoże Państwu w każdej, nawet najtrudniejszej sprawie.