Jedną ze spraw, jakimi zajmuje się agencja detektywistyczna Detektyw Koczanowski, jest poszukiwanie zaginionych. To bardzo trudne zadanie dla agencji, dlatego wymaga pełnego profesjonalizmu i zaangażowania. Każdy detektyw zatrudniony w agencji, podchodzi do sprawy zaginięcia niezwykle poważnie, starając się aby obsługa była rzetelna i przede wszystkim delikatna. Traktujemy zlecenia w sposób indywidualny, a każde zaginięcie jest dla nas niezwykle ważne i priorytetowe.

Poszukiwanie zaginionych to nie lada wyzwanie. Osobą zaginioną określić można ustawowo każdego człowieka, względem którego zaistniało zdarzenie uniemożliwiające ustalenie miejsca pobytu i zapewnienie ochrony jej życia, zdrowia lub wolności, wymagające jej odnalezienia albo udzielenia pomocy. Osoby zaginione to głównie osoby, które zniknęły z dnia na dzień, nie pozostawiając rodzinie żadnej wiadomości. Określenie przyczyny zaginięcia to dla Policji bardzo ciężkie zadanie, bowiem prawo wymaga trzymania się pewnych zasad, jasno określonych ustawami. Agencja detektywistyczna Detektyw Koczanowski nie marnuje czasu na zbędne elementy poszukiwania. Działa w pełni z prawem i posiada wyselekcjonowany zespół pracowników z niezbędną wiedzą merytoryczną do wykonywania wszystkich powierzonych obowiązków. Doświadczenie, jakie posiadamy, jest wynikiem wieloletniej praktyki, opartej na różnych, nawet najbardziej delikatnych przypadkach. Co ważne, oferujemy głównie rozwiązania technologiczne, ale posiadamy także rozległe kontakty zawodowe, które mogą wesprzeć poszukiwania. Warto pamiętać, że osoby zaginione często znikają samowolnie. Tu profesjonalizm Agencji odgrywa istotną rolę, ponieważ takie poszukiwania wymagają najwięcej pracy. Wszystkie zadania realizowane są zgodnie ze zdaniem klienta, w oparciu o wstępne ustalenia i oczekiwania. Nie robimy niczego wbrew klientowi, ponieważ to zadowolenie klienta i nasza satysfakcja z realizacji zlecenia, jest najważniejsza.

Wszystkie świadczone usługi detektywistyczne, a szczególnie te związane z zaginięciami, przeprowadzane są w sposób dyskretny i poufny.