Tragiczne wypadki mogą się zdarzyć każdemu, zarówno na ulicy, jak i w domu i miejscu pracy. Jeśli wypadek jest poważny dezorganizuje całe nasze życie, leczenie w szpitalu, odzyskiwanie sprawności podczas rehabilitacji, które nie zawsze może być w pełni skuteczne. Przy większości wypadków, poszkodowanemu należy się odszkodowanie za utratę zdrowia, często straty moralne, czy utracone dobra materialne.

Dla osób pracujących świadczenia podczas leczenia wypłaca ZUS, mogą one okazać się jednak niewystarczające, ze względu na wysokie koszty leczenia i rehabilitacji, nie mówiąc już o rekompensacie za brak możliwości zarobkowych w tym czasie. 

Wypłata odszkodowania to obowiązek towarzystwa ubezpieczeniowego, w którym opłaca OC sprawca wypadku, bądź z funduszu gwarancyjnego jeśli sprawca nie miał ubezpieczenia. Niestety często się zdarza, że towarzystwa ubezpieczeniowe dążą do zmniejszenia wypłacanej kwoty. Pomoc w dostaniu satysfakcjonującego odszkodowania służy Agencja detektywistyczna Koczanowski. Wystarczy zgłosić się do nas  w jak najkrótszym czasie po wypadku, podpowiemy jakie dokumenty będą potrzebne w procesie odszkodowawczym, jakie badania i zaświadczenia należy przygotować. Agencja Koczanowski zwróci się w imieniu Państwa do odpowiednich firm ubezpieczeniowych. 

W sytuacji gdy już towarzystwo ubezpieczeniowe odmówiło wypłat odszkodowania, bądź wypłaciło zaniżoną kwotę również służymy pomocą - będziemy Państwa reprezentować zgłaszając prośbę o ponowne rozpatrzenie wniosku. W razie odpowiedzi odmownej nasi pracownicy przygotują odpowiednią dokumentację żeby skierować sprawę na drogę sądową. W momencie złożenia sprawy do Sądu najczęściej ubezpieczyciel zawiera z poszkodowanym ugodę, w innym wypadku kwota odszkodowania jest wyznaczana przez Sąd.

Agencja Koczanowski pomoże Państwu otrzymać odszkodowanie adekwatne do poniesionych szkód zarówno jeśli jesteście zaraz po nieszczęśliwym wypadku, jak i po krzywdzącej decyzji towarzystwa ubezpieczeniowego.