Agencja Detektyw Koczanowski posiada licencję na świadczenie swoich usług, zgodnie ze wpisem dokonanym przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Jej oferta jest kierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców.

Zakres usług, które świadczy Agencja jest bardzo zróżnicowany. Agencja detektywistyczna Koczanowski oferuje swoim klientom na przykład możliwość ustalenia właściciela wybranego numeru telefonu.

Tego rodzaju usługa może okazać się przydatna w wielu życiowych sytuacjach. Załóżmy, że nasz partner otrzymuje niedwuznaczne SMS-y albo często dzwoni pod jakiś numer podczas naszej nieobecności. Ustalenie, do kogo należy numer z którego przychodzą wiadomości, lub połączenia pomoże nam ustalić, czy rzeczywiście mamy powody do obaw.

Jeśli partner rzeczywiście nas zdradza, będziemy mieli dowody jego niewierności. Co więcej, dowiemy się, kim jest kochanka, czy kochanek, co również może okazać się bardzo pomocne. Skorzystanie z profesjonalnego ustalenia właściciela numeru telefonu często przydaje się również wtedy, gdy sami otrzymujemy głuche telefony albo wiadomości z pogróżkami. To bardzo częste, zwłaszcza wśród przedsiębiorców i osób zamożnych.

Określenie, kto jest autorem nieprzyjemnych wiadomości, może pomóc w ujęciu sprawcy, a tym samym pozwolić nam odzyskać spokój.  Przeprowadzając ustalenia właściciela numeru telefonu, Agencja posługuje się najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, co gwarantuje wysoką skuteczność jej działania. Jej pracownicy są bardzo dyskretni. Osoba, która jest sprawdzana, nawet się nie zorientuje, że ktoś się nią interesuje. Każde zlecenie jest realizowane z najwyższą starannością. Agencja zawsze stawia dobro swoich klientów na pierwszym miejscu. Jeśli decyduje się podjąć jakiegoś zlecenia, z pewnością doprowadzi sprawę do końca. Detektyw Koczanowski oferuje swoje usługi w konkurencyjnych cenach, dzięki czemu są one dostępne dla każdego. Jeśli chciałbyś szybko i skutecznie zidentyfikować właściciela konkretnego numeru telefonu, zapraszamy do kontaktu.