Prowadząc własną firmę można napotkać wiele różnych trudności. Jednymi z najgorszych są klienci niepłacący za towar lub za wykonaną usługę. Co zrobić, jeśli pojawiają się problemy z odzyskaniem należności? Nie chcesz angażować od razu firmy windykacyjnej? A może już wszelkie działania zawiodły? Doskonałym rozwiązaniem może być skorzystanie z usług renomowanego biura detektywistycznego.

Nasze biuro między innymi zajmuje się nowoczesną windykacją detektywistyczną. Czym wyróżniają się nasze usługi? Windykację prowadzą wyspecjalizowani detektywi, posiadający wieloletnie doświadczenia w sprawach dotyczących windykacji należności. Podejmujemy konkretne działania, których celem jest zdobycie bardzo dokładnych i szczegółowych informacji na temat zleconej sprawy lub osoby.

Możemy przeprowadzić wywiad środowiskowy i gospodarczy, sprawdzić czy dany podmiot gospodarczy jest wiarygodny w świetle prawa, sporządzamy dokładną i wiarygodną dokumentację. Jesteśmy w stanie przeprowadzić dokładną analizę na temat wypłacalności kontrahenta, możemy zbadać jego sytuację majątkową. W trudniejszych sprawach pomagamy w odnalezieniu ukrywających się kontrahentów, dzięki naszym uprawnieniom dotyczącym ustalania i potwierdzania tożsamości, oraz adresów zameldowania konkretnych osób. Wykorzystując urządzenia rejestrujące obraz i dźwięk zdobywamy niepodważalne dowody, które pomagają rozwiązać każdą sprawę sądową. Prowadzona przez nas nowoczesna windykacja detektywistyczna gwarantuje działania zgodne z zasadami etyki. W żaden sposób nie naruszamy podstawowych praw wolności, oraz praw człowieka i obywatela. Prowadzone przez nas czynności są wykonywane ze szczególną starannością, ale zawsze zgodnie z prawem. Jednocześnie możemy zapewnić, że jesteśmy lojalni i rzetelni wobec naszych klientów, staramy się by mieli pełną satysfakcję z prowadzonych przez nas działań. Jesteśmy otwarci na pomoc każdemu, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę zarówno osobom fizycznym, jak i firmom. W razie pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.