Współczesna technologia niesłychanie ułatwia życie, ale potrafi być także zawodna. Czujemy się bezpiecznie w świecie zsynchronizowanych urządzeń, jak telefon, tablet czy komputer, korzystając z możliwość synchronizacji ich ze sobą i korzystania w dowolnym miejscu i czasie ze zgromadzonych danych. Problem zaczyna się w momencie awarii urządzenia i braku regularnie przeprowadzanego backupu na dysk zapasowy.

Znikające dane lub uszkodzony dysk potrafią wywołać spore zamieszanie w codziennym życiu, nawet jeśli chodzi tylko o prywatne zdjęcia czy dokumenty, nie mówiąc już o ściśle profesjonalnej dokumentacji, bez której niemożliwe jest wypełnianie obowiązków zawodowych.

Odzyskanie utraconych danych nie jest jednak niemożliwym do przeprowadzenia procesem. W licencjonowanej agencji detektywistycznej Detektyw Koczanowski zajmujemy się odzyskiwaniem danych z kart pamięci, urządzeń mobilnych, wszelkiego typu komputerów stacjonarnych i laptopów oraz dysków zewnętrznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z urządzaniami przechowującymi dane, nasi specjaliści są w stanie odczytać nawet zniszczone dyski czy komputery odzyskując dla naszych klientów dane prywatne, służbowe i poufne. Wiemy, jak istotne bywają zgromadzone dane niezbędne do udanego przeprowadzenia procesu rozwodowego czy innych działań noszących znamiona przestępstw cyfrowych. Nasze działania prowadzone są więc z pełną dyskrecją i zapewniając klientowi bezpieczne uzyskanie interesujących go danych do prywatnego użytku. Doświadczenie z różnego rodzaju sytuacjami życiowymi i prawnymi zaowocowało u naszych specjalistów od odzyskiwania danych wyjątkowymi umiejętnościami pozwalającymi nawet na rozwiązanie spraw pozornie beznadziejnych.

Po przeprowadzeniu pełnego procesu odzyskiwania danych, nasi klienci mogą otrzymać je na wybranym przez siebie nośniku lub przesyłane zaufanym połączeniem na maila. W żadnym przypadku nie ujawniamy powierzonych nam informacji, jedynie przetwarzając je na prywatne potrzeby klienta i przeprowadzając procesy niezbędne do ich odzyskania ze zniszczonego nośnika.

Odzyskane dane mogą też oczywiście posłużyć do dalszych działań operacyjnych przeprowadzanych w porozumieniu z naszymi klientami. Dokładamy wszelkich starań, aby mieli oni pełną gwarancję profesjonalizmu i sprawności prowadzonych przez nas procesów operacyjnych związanych z powierzonymi agencji sprawami. Dyskrecja i zaufanie do naszej sprawności to efekt prowadzonej od lat działalności, która pozwoliła na rozwiązanie pozornie nierozwiązywalnych spraw.