Zdrada małżeńska jest częstym powodem rozwodów i rozpadów związków. W dzisiejszych czasach wielu z nas skupia się na rozwoju kariery zawodowej, zapominając przy tym o bliskich. Takie zaniedbania w związkach często przyczyniają się do zdrady.

Gdzie on / ona mnie zdradza

Statystyki mówią, że najwięcej zdrad nie ma miejsca na wakacjach, w sanatoriach czy ośrodkach uzdrowiskowych - Polacy najczęściej zdradzają w miejscu, gdzie spędzają najwięcej czasu - w pracy. Jest to spowodowane tym, że coraz bardziej miesza się życie zawodowe z prywatnym. Większość romansów powoduje rozpad związków, oczywiście pod warunkiem, że zostaną wykryte.

Problem niewykrywalności

Jest wiele symptomów, że Twój partner Cię zdradza. Najważniejszym z nich jest nagła zmiana w zachowaniu, zwyczajach itd. NP. nagle partner zmienia wygląd, swoją postawę i sposób komunikowania się. Zostaje notorycznie w pracy po godzinach, częściej niż do tej pory wychodzi na spotkania z przyjaciółmi, a przede wszystkim unika czułości i spędza coraz więcej czasu z telefonem w ręce - to uzasadnione sygnały do niepokoju. Są to jednak tylko podejrzenia i jeśli nie złapiemy męża / żony za rękę, nimi pozostaną. Nasze doświadczenie mówi, że w wielu przypadkach podejrzenia o zdradę okazują się podstawne, samemu jednak ciężko wykryć zdradę.

Pomaga w tej sytuacji wynajęcie prywatnego detektywa, który zbierze dla nas dowody zdrady i zrobi to w taki sposób, aby niewierna żona, czy mąż nic nie zauważyli i nie stali się ostrożniejsi. Agencja Detektyw Koczanowski ma na swoim koncie dziesiątki tego typu przeprowadzonych spraw.

Od lat zajmujemy się weryfikacją niewierności partnerów, pracujemy rzetelnie i dyskretnie, w pełnym kontakcie z klientem. Informacje na potrzeby śledztwa zdobywamy prowadząc obserwacje i śledzenie konkretnych osób, klientowi dostarczamy jedynie w pełni potwierdzone dowodami informacje.

Wykorzystanie pracy detektywa w sądzie

Dokumentacja sporządzana przez detektywów Agencji Koczanowski jest wiążąca i może być wykorzystywana w sądzie, na potrzeby rozpraw sądowych. Nasze doświadczenie pokazuje, że tego typu dowody często skracają czas trwania spraw w sądach oraz mają wpływ na korzystny wyrok dla naszych klientów.

Zaufaj naszym detektywom

Nie masz pewności, co do wierności swojej partnera? Niepokoi Cię zmiana w jej / jego zachowaniu? Nasi detektywi pomogą rozwiać wszelkie wątpliwości i zaczniesz spać spokojnie. Nasza praca polega na śledzeniu partnera i prowadzeniu dyskretnej obserwacji, przez doświadczonych detektywów. Masz pewność profesjonalnego działania, opartego na wieloletnim doświadczeniu.