Licencjonowana Agencja Detektywistyczna Detektyw Koczanowski jest renomowaną na skalę kraju firmą o wyjątkowo szerokim spektrum działania. Prowadzimy kompleksowe usługi związane z gromadzeniem i przetwarzaniem wszelkiego rodzaju danych, służących w przyszłości do dalszego obrotu prawnego, specjalizacją naszą jest obserwacja osób, przy czym obsługujemy zarówno osoby fizyczne, firmy i podmioty gospodarcze.

Nasze biuro detektywistyczne, oferuje nie tylko profesjonalne usługi obejmujące zarówno zbieranie materiałów dowodowych w sprawach karnych i rodzinnych, jak również przeprowadza dla klienta windykacje. Oferta nasza obejmuje także szeroko rozumianą ochronę osób i mienia, co w dzisiejszych czasach powszechne, wykrywanie podsłuchów, a także wyjątkowo trudny dla każdego, kto przez coś takiego przechodził temat, jak poszukiwania osób zaginionych.

Zespół pracowników naszego biura detektywistycznego, to nieprzypadkowy, skuteczny oraz wykwalifikowany personel o wieloletnim doświadczeniu, któremu bez obaw można powierzyć swoją, nawet nietypową sprawę. Każdy z zatrudnionych u nas detektywów, podchodzi bowiem do zlecenia w sposób indywidualny i szczególny, z pełnym swoim zaangażowaniem, a zdobywane latami praktyki śledcze i operacyjne, ich kompetencje, rozmaite zawodowe kontakty oraz zastosowanie przez nich najnowszych technologii w trakcie trwających działań, gwarantują szybką finalizację toczącej się sprawy, niezależnie od skali jej trudności. Zdobyte przez nas i dostarczone Państwu informacje oraz dowody są zawsze dobrze sprawdzane, potwierdzone i odpowiednio udokumentowane, co w wielu wypadkach umożliwia podjęcie trudnego, ale zdecydowanego, dalszego kroku.

W trakcie swojej wieloletniej obecności w branży, nasz zespół detektywów opracował odpowiednie taktyki i efektywną metodykę pracy, które gwarantującą szybkie rezultaty powziętego celu. Co szczególnie istotne, wszystkie świadczone przez Agencję Detektywistyczną Detektyw Koczanowski usługi, przeprowadzane są w sposób wyjątkowo dyskretny i poufny oraz w zgodzie z obowiązującymi regulacjami prawnymi, jak również interesem osobistym i prawnym zlecającego. Nasi detektywi, biorący udział w zbieraniu materiałów dowodowych w sprawach sądowych, mogą być również bardzo pomocni w toczących się postępowaniach przed sądem powszechnym, występując w roli świadka naszego klienta. Z doświadczenia wiemy, iż dość znacznie zwiększa to szansę na pozytywne zakończenie toczącej się sprawy. Jako, iż swoją działalność prowadzimy na terenie niemal całej Polski, chcąc rozwiązać swój problem zawodowo nie wahaj się z nami skontaktować, z chęcią pomożemy.