Zawód detektywa w ostatnim czasie stał się bardzo popularny. Być może za sprawą coraz to nowszych programów telewizyjnych o tejże tematyce lub wzrostu zainteresowania literaturą o charakterze kryminalnym. Faktem jednak jest, że zawód detektywa nie jest tak prosty, jak większości osób mogłoby się wydawać. Wiąże się on z ogromem pracy, zaangażowania oraz umiejętności wkładanych w każde zlecenie. Nie bez znaczenia w przypadku niemalże każdej sprawy jest również profesjonalny, zaawansowany technologicznie sprzęt, który detektyw świadczący usługi na najwyższym poziomie powinien posiadać.

Powyższe kryteria doskonale spełnia prowadzone przez nas od wielu lat, cieszące się dobrymi opiniami wśród dotychczasowych klientów biuro detektywistyczne. Kielce to miasto, na którego terenie działamy, jednak chętnie podejmujemy się również zleceń z okolicznych miejscowości. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i różnego rodzaju instytucje, małe oraz duże przedsiębiorstwa.

Profesjonalne usługi detektywistczne - Kielce
Z czym wiąże się zawód detektywa? Przede wszystkim, w wielkim skrócie - z pozyskiwaniem zróżnicowanych informacji. Nie są to jednak zwykłe informacje, a takie, które okażą się pomocne i wartościowe dla klienta. Osoba zlecająca oczekuje od profesjonalnego detektywa rozwiania wszelkich wątpliwości, które nurtują ją w konkretnej sprawie. Sprawy cywilne, szczególnie spadkowe oraz majątkowe to najczęściej zlecane nam sprawy, którymi zawsze zajmuje się doświadczony, wyposażony w niezbędne przygotowanie, jak również odpowiednie narzędzia do pracy detektyw. Kielce to miasto ogromnych potrzeb, w którym mieszka wiele osób potrzebujących pomocy w sprawach związanych między innymi z windykacją, kradzieżą czy zdolnościami płatniczymi. Ponadto zajmujemy się sprawami dotyczącymi tajemnic handlowych, nieuczciwej konkurencji czy bezprawnego wykorzystania nazw handlowych, a także znaków towarowych.

Jakiego rodzaju usługi świadczymy ponadto?
Zajmujemy się na przykład sprawdzaniem przyszłych wspólników, co jest bardzo istotne szczególnie przed podpisywaniem ważnych umów. Sprawdzamy lojalność pracowników, faktyczną działalność przedsiębiorstw, źródła uzyskiwanych dochodów. Dodatkowo poszukujemy ludzi zaginionych oraz ukrywających się, współpracujemy również z Zakładami Ubezpieczeniowymi. Świadczymy zróżnicowane usługi na najwyższym poziomie, cechując się stuprocentowym zaangażowaniem, indywidualnym podejściem do każdej sprawy oraz profesjonalizmem.