Zapraszamy mieszkańców miasta Oświęcim do skorzystania z usług detektywistycznych. Prowadzimy licencjonowaną agencję, w skład której wchodzą najlepsi specjaliści w swej dziedzinie. Są to doświadczeni detektywi, którzy mają do dyspozycji najlepszy możliwy sprzęt pomocny do pozostawania dyskretnym, a także do organizowania najlepszej jakości materiałów dowodowych.

Pomagamy ustalać miejsce zamieszkania lub pracy osób wskazanych, pomagamy określić dochody i majątek, szukamy osób zaginionych, przeprowadzamy obserwację, zbieramy dokumenty potrzebne do procesów sądowych, pomagamy działać, gdy w pracy odbywa się mobbing.

Dyskrecja działania jest szczególnie istotna, gdy terenem działań są nieduże miejscowości, takie jak Oświęcim. W trakcie wielu lat działalności potwierdziliśmy wielokrotnie, że nawet najtrudniejsze warunki działania pozwalają nam działać skutecznie.

Zapraszamy do kontaktu - poza Oświęcimiem, działamy również na terenie całego województwa małopolskiego (sprawdź: detektyw małopolskie